Machine Gun Unicorn

Tento hrací automat ale i jiné kasino hry hraješ zdarma v top kvalitě v licencovaných kasinech, které najdeš v bočním menu

Machine Gun Unicorn

Machine Gun Unicorn je pět válcový výherní automat s třemi řadami symbolů a deseti výherními liniemi. Hrou Vás bude provázet chytlavá melodie, která s sebou přinese i množství výher.
Všechny symboly s vyššími hodnotami jsou jednorožci – fialový, růžový, zelený a žlutý nebo zombie hlavy ve skleněných lahvích. Jelikož je zde pouze deset výherních linií, všechny výherní kombinace platí zleva doprava i zprava doleva.
Zlatý jednorožec se objevuje pouze na středním válci. Je Wild symbolem a zároveň spouští bonusové hry. Podle videa z intra hry je to postavička, která zachránila svět jednorožců před zlými zombies.
Bonusové bomby
Právě zde se setkáte se zmiňovaným zlatým jednorožcem. Pokud se objeví na třetím válci ve stejnou dobu, jak budou na válcích i zombie hlavy, všechny hlavy vybuchnou a za nimi se budou nacházet různé okamžité výhry, jejichž součet získáte. I v případě, že by na válcích žádní zombíci nebyly, získáte dostatečně velkou výhru.

Si skutečný hráč?

Machine Gun Unicorn a mnoho více her hraješ o skutečné jackpoty a výhry

Info o hracím automatu