Poltava

Tento hrací automat ale i jiné kasino hry hraješ zdarma v top kvalitě v licencovaných kasinech, které najdeš v bočním menu

Hrací automaty Poltava

Bitva u Poltavy se udála v roce 1709. Bitva proběhla mezi Ruskem a Švédskem během velké severské války a stala se začátkem úpadku síly Švédů. Nyní je použita jako předloha hracího automatu od Elk Studios. Jeho plný název je Poltava: Plameny války.
Poltava má 5 válců, čtyři řady symbolů a čtyřicet výherních linií. Válce jsou průsvitné, tedy za nimi můžete vidět příjemné prostředí lesa.
Ve hře se nacházejí pouze tři tematické symboly. Jsou to kůň, dělostřelec a voják. další jsou tradiční karetní symboly 10, J, Q, K a A, které mají v rámci symbolů nižší hodnoty.
Logo hry je Wild symbolem a nahradí všechny ostatní symboly kromě Scatter symbolu, který spouští hlavní bonus.
Bonusová hra: Plameny války
Tato bonusová hra se spouští pokud najdete alespoň tři nebo více Scatter symbolů lva kdekoliv na středních třech válcích. Na začátku získáte tři volné kola s Wild symboly zamrzlými na místě. Volné kola nemůžete znovu spustit, ale každý další lev, kterého během jejich trvání naleznete na válcích Vám přidá jedno volné kolo navíc.

Si skutečný hráč?

Hrací automaty Poltava a mnoho více her hraješ o skutečné jackpoty a výhry

Info o hracím automatu