Hrací automat Blade

Tento hrací automat ale i jiné kasino hry hraješ zdarma v top kvalitě v licencovaných kasinech, které najdeš v bočním menu

Hrací automat Blade

Blade je 5 válcový hrací automat s dvaceti výherními liniemi a tématem velmi dobře známého komiksového a filmového hrdiny – Blada. Hrací automat nabízí Scatter symbol, Wild symbol a inovativní Split symbol. Scatter symbol pro hráče představuje možnost patnácti volných kol. Také máte šanci získat Marvel Mystery jackpot, který se spouští náhodně během jakékoli hry z kolekce Marvel.
Logo hry Blade je zmíněným Scatter symbolem, pokud je najdete tři nebo více, dostanete se do volných kol. Na jejich začátku se Vám ještě připočte náhodný násobek výhry (2, 3, 4 nebo 5)
Wild symbol je symbol samotného Blada, který nahradí všechny ostatní symboly ve výherních kombinacích kromě Scatter symbolu a Split symbolů. Dva nebo více Wild symbolů na kterékoliv aktivní výherní linii Vám přinese i samostatnou výhru dle tabulky výher. Scatter symbol během volných kol plní stejnou funkci jako Wild symbol.
Netradiční Split symbol, který se vyskytuje v této hře se zobrazuje na posledním válci a pokud je možnost výherní kombinace, rozdělí se na dva identické symboly tak, aby mohl doplnit Vaši výherní kombinaci.

Si skutečný hráč?

Hrací automat Blade a mnoho více her hraješ o skutečné jackpoty a výhry

Info o hracím automatu