Hrací automat Alien Robots

Tento hrací automat ale i jiné kasino hry hraješ zdarma v top kvalitě v licencovaných kasinech, které najdeš v bočním menu

Hrací automat Alien Robots

Většina lidí má ráda mimozemšťany a roboty, proto i tento hrací automat od NetEntertainmnt, který v sobě kombinuje i mimozemšťany i roboty sklidil mezi hráči obrovský úspěch. Je zde několik inovativních bonusů a bonusových her.
Automat má päť valcov a tridsať výherných línií a taktiež ponúka aj funkciu 243 možností na výhru za extra stávku. Pozadie hry tvorí obloha plná hviezd a základné symboly sú napríklad mimozemšťania a iné veci, ktorými by ste sa mohli na potulkách vesmírom stretnúť a taktiež aj herné karty s touto tematikou.
Bonusy
Wild symbol je robot s červenými očima a zelenou hlavou a Scatter symbol je UFO.
V případě, že najdete tři symboly ufa kdekoli na válcích v základní hře, spustí se bonusová hra s deseti volnými koly. Čtyři nebo pět Scatter symbolů Vám dá až 20 nebo 50 volných kol. Během volných kol bude mít Wild symbol extra funkci, pokud se Vám podaří najít jeden z nich během volného kola, stane se z něj Expanding Wild symbol a zároveň i Sticky, tedy se rozšíří na celý válec aa zůstane tam až do konce volných kol, tedy dostanete mnohem vyšší šanci najít nějaké výherní kombinace.

Si skutečný hráč?

Hrací automat Alien Robots a mnoho více her hraješ o skutečné jackpoty a výhry

Info o hracím automatu