Chinese New Year automat

Tento hrací automat ale i jiné kasino hry hraješ zdarma v top kvalitě v licencovaných kasinech, které najdeš v bočním menu

Chinese New Year automat

Tento hrací automat má pět válců s patnácti výherními liniemi. Mezi symboly najdete všechny symboly z čínského zvěrokruhu, tedy potkan, vůl, zajíc, had, kůň, husa, kohout, pes a prase.
Wild symbol je tygr a pak jsou tu i další dva bonusové symboly, které Vám pomohou vytvořit výherní kombinace: kočka a drak.

Bonusy

Volné kola

Scatter symboly opice na válcích číslo jedna, tři a pět jsou klíčem k hlavnímu bonusu této automatové hry, k volným kolům. Jejich spuštění je doprovázeno zajímavými animacemi. Jejich počet může by zvýšený v kterékoliv chvíli hry.

Ohňostroj bonus

Tento bonus je spouštěn symbolem draka, který se může objevit kdekoliv na válcích tři, čtyři nebo pět. Po spuštění se ocitnete u jezera s pěti obrovskými raketami ohňostroje. Stačí když si z nich kliknutím jednu vyberete, ta exploduje a odhalí Vám výhru doprovázenou nádherným divadlem na noční obloze.

Gamble

Leckterá výhra, kterou získáte, může být několik krát znásobená tlačítkem “Gamble” pod válci. Stačí když správně uhodnete barvu či druh zakryté karty.

Si skutečný hráč?

Chinese New Year automat a mnoho více her hraješ o skutečné jackpoty a výhry

Info o hracím automatu