Break da Bank

Tento hrací automat ale i jiné kasino hry hraješ zdarma v top kvalitě v licencovaných kasinech, které najdeš v bočním menu

Break da Bank

Break da Bank je první ze dvou tematicky stejných výherních automatů od společnosti Microgaming. Tato verze má tři válce, pět výherních linií a sázky, které se pohybují od jednoho dolaru, přičemž díky Wild symbolem a jiným bonusem můžete získávat jackpoty až do 2 400 dolarů.

Téma výherního automatu
Zelená je barva peněz a právě ta je převážně použita v tomto výherním automatu. Světle zelené logoje umístěné nad otevřenými dveřmi banky s několika mincemi rozsypaného kolem.
Jelikož je to tříválcový výherní automat, mezi symboly najdete několik zlatých cihliček, symboly dolaru a loga hry.

Sázkové možnosti
Výherní automat Break Da Bank pravděpodobně není velmi vhodný s hráči, které mají pouze nižší nebo omezené možnosti vkladů, protože hodnoty sázek se zde pohybují ve vyšších číslech, od jednoho dolaru až po 125.

Bonusy
Wild symbol je logo výherního automatu a dokáže nahradit všechny ostatní symboly ve výherních kombinacích. Výhra bude zdvojnásobena vždy, když se nějaký Wild symbol vyskytne ve výherní kombinaci. Jackpot můžete získat kdykoliv během hraní, nezávisle na tom, jakou výherní kombinaci jste právě objevili .. Stačí mít aktivovány všechny výherní linie.

Si skutečný hráč?

Break da Bank a mnoho více her hraješ o skutečné jackpoty a výhry

Info o hracím automatu