Battlestar Galactica

Tento hrací automat ale i jiné kasino hry hraješ zdarma v top kvalitě v licencovaných kasinech, které najdeš v bočním menu

Battlestar Galactica

Microgaming opravdu nemá velmi mnoho video automatů s tématikou podle filmové předlohy, ale i tato výjimka mezi produkty je výborně zpracovaná. To je právě případ video automatu Battlestar Galactica.
Video automat Battlestar Galactica má pět válců a žádné výherní linie, protože využívá 243 možností na výhru od Microgaming. Hodnoty herních mincí se pohybují od 0,01 do 0,5 eura a jelikož výherní linie nejsou nastavitelné, sázka se pohybuje od 0,3 do 15 eur. Mezi symboly najdete například hrací karty nebo hrdinů z filmu Battlestar Galactica.
Scatter symbol je symbol vesmírné lodi v tomto video automatu. Nabízí hráčům volné kola, v případě, že se na válcích objeví v počtu více než tři. Maximálně můžete vyhrát ž 15 volných kol se ztrojnásobení výhrami. Kromě volných kol však díky kombinaci Scatter symbolů můžete získat okamžitou výhru od 1 500 do 15 000 herních mincí.
Wild symbol je symbol loga hry. Tento symbol dokáže nahradit ostatní symboly ve výherních kombinacích a také přináší okamžité výhry, pokud ho najdete v počtu dva nebo více. Ty se pohybují od 40 do 6 000 herních mincí.

Si skutečný hráč?

Battlestar Galactica a mnoho více her hraješ o skutečné jackpoty a výhry

Info o hracím automatu