Automaty Bars and Bells

Tento hrací automat ale i jiné kasino hry hraješ zdarma v top kvalitě v licencovaných kasinech, které najdeš v bočním menu

Automaty Bars and Bells

Je produktem Chartwell. V tomto automatu najdete všechny symboly, které byste našli i v jakémkoli jiném klasickém automatu, jako například dvojité, trojité nebo obyčejné cihličky, třešně, švestky, zvonky a citrony. Grafika je také pěkná, jednoduchá a hlavně klasická, tedy budete hrát moderní automat se všemi staršími funkcemi, které jsou dostupné.
Wild symbol je symbol zvonku, tedy může nahradit jakýkoliv jiný symbol ve výherní kombinaci kromě bonusového symbolu. Scatter symbol je symbol Bars and Bells loga. Pokud se objeví na válcích 2,3 alebo4, pomůže Vám spustit volné kola. Když se jednou volné kola spustí, budete je moci získat 5, 7, 10, 15 nebo 20. Nicméně to není všechno. Všechny Vaše výhry budou zdvojnásobeny. Mohli byste si říct, že to je vše co by měl takový obyčejný klasický automat nabízet, ale stále nejsme na konci. To na co jsme celou dobu čekali je bonusová hra. Stačí když budete stále hrát stále s plnou částkou – 5 herních mincí a pokud po pět kol nic nevyhrajete, spustí se takzvaná Shake’N’Pays bonusová hra, která přinese na válce nové symboly a vy získáte výhru mezi 20 a 5000 herních mincí. Tedy automat Vám dá peníze, ať už vyhráváte nebo prohráváte.

Si skutečný hráč?

Automaty Bars and Bells a mnoho více her hraješ o skutečné jackpoty a výhry

Info o hracím automatu