Automatova hra Berry Blast

Tento hrací automat ale i jiné kasino hry hraješ zdarma v top kvalitě v licencovaných kasinech, které najdeš v bočním menu

Automatova hra Berry Blast

Berry Blast je hra z dílny Chartwell, která je známá netradičními vylepšeními automatových her. Tato hra má tradičních pět válců a třicet výherních linií, přičemž na každou z nich můžete vložit 10 herních mincí. Symbol maliny je Wild symbolem.
Během hraní Berry Blast se setkáte se dvěma bonusovými hrami. První aktivujete pokud najdete dva symboly jahody na válci 1 a zároveň na válci 5. Za to dostanete 3 volné kola se ztrojnásobení výhrami. Druhá bonusová hra se aktivuje pokud najdete symbol borůvky kdekoliv na válcích 1, 2 nebo 3. Pokud se to stane, dostanete se na novou herní obrazovku, kde bude pokrájený pomeranč, takže uvidíte jednotlivé měsíčky. Kliknete na jedno ze čtyř jablek kolem pomeranče a ten se začne točit. Když se zastaví, tak ten měsíček pomeranče, který leží nejblíže k jablku, na které jste klikli znamená Vaši výhru. V této bonusové hře máte dva pokusy, ovšem se může stát, že po otočení pomeranče se namísto okamžité výhry objeví citron, což znamená, že máte k dispozici další zatočení s ještě vyššími výhrami.

Si skutečný hráč?

Automatova hra Berry Blast a mnoho více her hraješ o skutečné jackpoty a výhry

Info o hracím automatu