All American Video Pokr

Tento hrací automat ale i jiné kasino hry hraješ zdarma v top kvalitě v licencovaných kasinech, které najdeš v bočním menu

All American Video Pokr

All American je verze video pokeru od společnosti Microgaming. Její hraní je velmi jednoduché a určitě se Vám zalíbí. Je velmi vhodný i pro hráče, který nikdy dříve video poker nehráli a chtěli by to zkusit. To však neznemená, že hráči s četnými zkušenostmi a zálibou ve video pokeru si hru neužijí. Pro těchto hráčů je tu takzvaný "Expert mód", díky kterému můžete využít služeb online statistiky, výpočtů a dokonce i vyšší sázky. Také si můžete zahrát i Autoplay, díky kterému si budete moci hru užít mnohem více. Hru si můžete nastavit na tři rychlostní stupně: Fast, Medium nebo Slow.
Největší dostupný jackpot je až 4000 herních mincí za herní kombinaci Royal Flush. Hrát budete s tradičním balíčkem 52 karet. V celém pokeru nenajdete žádné Wild symboly jako v několika jiných verzích video pokeru.
Jak již bylo zmíněno, hra je velmi jednoduchá. Stačí používat tlačítka + a - pro nastavení výšky sázky. Rovněž jsou k dispozici tlačítka Bet One na vložení jedné mince a Bet Max pro maximální možnou sázku. Na rozdání karet stačí stisknout "Deal" a vždy když budete potřebovat další kartu, stiskněte "Draw".
Pokud hrajete v módě autoplay, nebudete se muset rozhodovat, které karty si necháte a které posunete dále, počítač to vyhodnotí sám za Vás. Každou výhru si pak budete moci tradičním způsobem z násobit dva nebo čtyři krát. Po výhře se na herní obrazovce zobrazí karta otočená rubem vzhůru a vy si budete muset správně tipnout, jaké barvy karta je.

Si skutečný hráč?

All American Video Pokr a mnoho více her hraješ o skutečné jackpoty a výhry

Info o hracím automatu