Online casino hry zdarma - BlackJack

 

Pravidla pro Black Jack

Poražte krupiéra, aniž jste překročili součet 21. Hra se hraje se čtyřmi standardními balíčky 52 karet (bez žolíků), které jsou před každým kolem zamíchány. Číselné karty (2-10) mají hodnotu uvedenou na kartě, esa se počítají jako 1 nebo 11 a králové, dámy a chlapci se počítají jako 10. Různé barvy mají stejnou hodnotu. Výhry jsou vypláceny podle tabulky paytable. Tabulku Paytable můžete zobrazit přesunutím ukazatele na značku MIN / MAX. Symbol sázkového limitu označuje minimální a maximální počáteční sázku.

Blackjack

Blackjack se vyplácí s kurzem 3:2. Pokud máte blackjack a krupierovou odkrytá karta je eso, můžete vzít výhru s kurzem 1:1.

Zdvojnásobení

Po rozdání prvních dvou karet můžete zdvojnásobit sázku (vyjma případů, kdy jsou rozděleny dvě esa). Sázka zdvojnásobení se rovná původní sázce. Po zdvojnásobení dostanete jednu další kartu a pak váš dopis automaticky stojí.

Rozdělení

První dvě karty můžete rozdělit, pokud mají stejnou hodnotu (další rozdělení není povoleno). Při rozdělení se zdvojnásobí původní sázka a oba listy budete hrát odděleně. Po rozdělení es dostanete na každý list jednu další kartu a pak váš dopis automaticky stojí.

Pravidla pro krupiéra

Krupiér musí stát na 17 nebo více a musí táhnout karty do 16. Pokud je krupierovou odkrytá karta eso, krupiér musí: Nabídnout výhru s kurzem 1:1 pouze tehdy, pokud máte blackjack. Nabídnout pojištění. Pojišťovací sázka odpovídá polovině původní sázky. Pokud nemá krupiér Blackjack, tato sázka bude ztracena. Krupiér musí zjistit, drží pokud blackjack, pokud má odkrytá karta hodnotu 10. Drží Pokud krupiér blackjack: Pojištění se vyplácí s kurzem 2:1. Even money se vyplácí s kurzem 1:1. Pokud máte blackjack, vaše sázka bude vrácena.

Hraní hry

Vsadíte. Dostanete 2 karty lícem nahoru a krupiér dostane také dvě karty, první lícem nahoru a druhou lícem dolů. Hra se odehraje podle pravidel pro blackjack: Rozdělit - rozdělí první dvě karty stejné hodnoty do dvou samostatných her. Zdvojnásobit - automaticky zdvojnásobí původní sázku. Trefit - dostanete další kartu. STÁT - nedostanete žádné další karty. Pokud máte blackjack a krupierovou odkrytá karta je eso, přijměte nebo odmítněte výhru s kurzem 1:1 (even money). Přijměte nebo odmítněte pojištění, pokud krupierovou odkrytá karta je eso. Jakmile se rozhodnete stát, krupiér odkryje skrytou kartu a bude táhnout. Zobrazí se výsledek: Dopis vyhrává, pokud je jeho hodnota blíže k hodnotě 21 než hodnota listu krupiéra. Listy stejné hodnoty remizuje a sázka se vrací. Pokud má list hráče hodnotu 22 nebo vyšší, přehrává bez ohledu na karty krupiéra. Pokud má krupiérův list vyšší hodnotu (aniž přesáhl hodnotu 21), prohráváte. Blackjack vždy poráží jiný dopis s hodnotou 21..